Kültür ve Sanat

Arıza 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan  “Arıza” dizisinin 8. bölüm 2. fragmanı, Show TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; “Söz”, “Kötü Çocuk”, “Güneşin Kızları”, “Muhteşem Yüzyıl” yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; “Sevimli Tehlikeli”, “Hakan: Muhafız”, “Zemheri”, “Karagül” yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor. bölümünde neler oldu?

Salman’ın karşısında güç durumda kalan Ali Rıza ve Haşmet’i, Burak yaptığıyla şaşırtır. Ali Rıza ise gerçekleşmeyen sevkiyatın sorumlusu olarak Burak’ı görmektedir.

Ali Rıza, ilk olarak Burak’ın depodan silahları nasıl çaldığının peşine düşer. Burak ise konsorsiyum toplantısında vadettikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve Burak için konsorsiyum da koltuk sahibi olma şansı doğar. Ali Rıza ise Burak’ın sakladığı silahların peşine düşer ve sonunda silahlara ulaşır. Bölüm 2. Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/emnuU8lVNUs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu