Kültür ve Sanat

Arıza 6. bölüm fragmanı yayımlandı

O3 Medya tarafından yapılan ve Show TV ekranlarında yayımlanan  “Arıza” dizisinin 6. kısım fragmanı, Show TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Arıza dizisinin başrollerinde; “Söz”, “Makûs Çocuk”, “Güneşin Kızları”, “Muhteşem Asır” yapımlarında yer almış Tolga Sarıtaş; “Sevimli Riskli”, “Hakan: Muhafız”, “Zemheri”, “Karagül” yapımlarında boy göstermiş Ayça Ayşin Turan bulunuyor.
kısmında neler oldu?

Haşmet, usunu kurcalayan sualleri Ali Rıza’ya sorar. Ali Rıza ise verdiği yanıtlarla Haşmet’in güvenini kazanır ve Haşmet’in sağ kolu olur. Haşmet, Rıza’ya kaleyi içerden çökertmek için konsorsiyuma girmesini ve Ersoylularla el sıkışmasını söyler. Fuat’a baskı yapan Haşmet, Ali Rıza’nın artık onun sağ kolu olduğunu ve onunla barış içinde bir arada olmaları gerektiğini açıklar.

Konsorsiyum buluşmasına sürpriz bir biçimde katılan Haşmet, aldığı kararla herkesi afallatır.  Haşmet’in beklenmedik saldırısı karşısında Fuat, kendisine yardım aramak için harekete geçer.
Ali Rıza da çok değişik bir sebeple Sadi’nin peşindedir. Ancak Ali Rıza’yı Muzaffer’in de içinde olduğu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Dizinin 6. kısım fragmanına hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu