Medya

Arıza 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Rukiye Oğlunun Gizli Görevi Olduğunu Öğreniyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza 5. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Ali Rıza, Yaşar’ı tespit ettiğinde karşısında Haşmet’i de bakıyor. İkili Yaşar’ın silahlı hücum için Burak’tan emir aldığını biliyorlar. Haşmet, adamlarını toplayıp Ali Rıza’nın bundan sonra sağ kolu olduğunu açıklıyor. Konsorsiyum da vaziyeti bilip, Burak ile Ali Rıza’nın el sıkışması kararı alıyor.
Saklı bir sevkıyatı çökerten Ali Rıza, Sadi’nin Muzaffer’in adamı olduğunu biliyor ve onu öldürmüş gibi video sürükleyip Haşmet’e yolluyor. Halide. videoyu bakınca Ali Rıza hakkında büyük hayal kırıklığına uğruyor.  Arıza 6. kısım 1. fragmanı yayında. Rukiye, Muzaffer’den oğlunun saklı bir vazifeyi olduğunu biliyor.

Pazar Dizileri 2020

Rukiye Oğlunun Saklı Vazifeyi Olduğunu Biliyor!

Arıza 6.
fragmanında; Rukiye, Halide’den oğlunun karanlık dünyaya bulaştığını adam dahi öldürdüğünü öğrenince Ali Rıza’yı evden kovuyor ve kendisini tespit etmeden geri dönmesini istemiyor. Halide, Ali Rıza’ya haksızlık ettiğini bilince gidip annesiyle konuşuyor. Burak’ın karşısına çıkan Halide, tespit ettiği kolyenin annesinin can verdiği gün boynundan çekilip alındığını açıklayıp, o kolyenin onda ne işi olduğunu soruyor. Muzaffer, Rukiye’nin yanına gidip Ali Rıza’nın askerde operasyona çıkacağını dinleyince kaygılandığını ama onur da duyduğunu açıklıyor.
Muzaffer, bununda ulus vazifeyi olduğunu açıklıyor.

İşte Arıza 6. kısım 1. fragmanı….

ARIZA 5. KISIM DE BAŞKA NELER OLDU?

Ali Rıza, Yaşar’ın yerini tespit ediyor.
Haşmet, ondan evvel onu tespit etmiştir. İkili, Yaşar’ı sıkıştırıp o hücum için kimsen emir aldığını soruyor. Yaşar, Burak’tan emir aldığını itiraf ediyor ve öldürülmekten kurtuluyor. Haşmet, konsorsiyuma geri dönme kararı alıyor. Ali Rıza’yla da konuşup onu en üst seviyeye çıkaracağını, hatta konsorsiyuma dahi girdirebileceğini açıklıyor. Haşmet, adamlarını toplayıp Ali Rıza’nın bundan böyle sağ kolu olduğunu, kendisine dinlenen hürmetin aynını da ona göstermelerini istiyor.

Ayrıca ona yapılan hürmetsizliği kendisine yapılmış sayacağını da belirtiyor.
Orada Burak ile Ali Rıza’nın el sıkışması isteniyor. Burak, Ali Rıza’nın Halide’yi elinden almasını ve Haşmet’in sağ kolu olmasını sindiremiyor. Bir de üzerine onunla el sıkışmak hiç istemiyor. Ona değemeyeceği için Mert’i büyük bir tuzağın içine sürüklüyor.

Elinde bir bidon benzinle Ali Rıza’nın çalıştığı durağa giden Burak, orayı yakmak istiyor. Ama Ali Rıza’nın gelmesiyle geri çekiliyor. Konsorsiyumdan habersiz birilerinin sevkıyat yaptığını bilen Haşmet, Ali Rıza’yı görevlendiriyor.
Sadi de Muzaffer’in adamı çıkıyor.

Ali Rıza, Sadi’yi öldürmüş ziyneti verip videosunu sürüklüyor. Haşmet, bunu konsorsiyuma izletiyor. Bu video Burak’ın eline geçiyor ve Halide’ye gösteriyor. Ali Rıza’lara yemeğe misafir olan Halide, annesine oğlunun karanlık dünyalara girdiğini hatta adam dahi öldürdüğünü açıklıyor.

Arıza 5. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Ile Burak El Sıkışacak Mı?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu