Arıza 5. Bölüm İlk Sahne Yayında! Haşmet Ali Rıza’nın Sağ Kolu Olduğunu İlan Ediyor!

Takip Et:
Arıza 5. Bölüm İlk Sahne Yayında! Haşmet Ali Rıza’nın Sağ Kolu Olduğunu İlan Ediyor!
Arıza 5. Bölüm İlk Sahne Yayında! Haşmet Ali Rıza’nın Sağ Kolu Olduğunu İlan Ediyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 4. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Halide, Ali Rıza’nın kendisini Burak’tan gözetmek için gelmesini sevmiyor. Burak, Yaşar’dan Ali Rıza’yı öldürmesini istiyor. Tekneyle ona pusu kuruyor. Hasmet, Ali Rıza’nın mekanına ziyarete gittiğinde üzerilerine mermi yağıyor. Ali Rıza, Haşmet’e siper alıp onu gözetiyor ancak kendisini yaralanıyor. Yaşar ortadan kayboluyor.
Arıza 5. kısım ilk sahne yayınlandı. Haşmet, Ali Rıza’nın sağ kolu olduğunu bülten ediyor.

Haşmet Ali Rıza’nın Sağ Kolu Olduğunu İlan Ediyor!

Arıza dizisinin 5. kısımdan ilk sahnesinde; Haşmet, adamlarını toplayıp Ali Rıza’nın bundan sonra sağ kolu olduğunu bülten ettikten sonra, kendisine gösterilen hürmeti ona da göstermelerini istiyor. Ali Rıza, Haşmet beyin ailesinin kendi ailesi olduğunu açıklıyor.
kısım ilk sahne….

“Aileye güzel geldin!”#Arıza 5. Kısımdan ilk sahne sizlerle! ⚡️
Yeni kısım Pazar 11 Ekim Pazar 20.00 #ShowTv’de!@showtv @o3medya pic.twitter.com/ODMAcvutQJ

— Arıza @arizadizisitv October 4, 2020

ARIZA 4.
Burak’la karşı karşıya gelen Ali Rıza, onu oradan çıkartıyor. Halide ise, Burak’la belki konuşarak uyuşabileceğini onun gelip her şeyi bozduğunu, kimsenin kendisini gözetmesine gereksinimi olmadığını açıklıyor. Haşmet, Sabri’yi Ali Rıza’nın kurtardığını bildikten sonra ona Ersoylardan bir hasar gelmesin diye semtine adamlarını yerleştiriyor.

Sabri, sağlık kurumunda rehabilitasyon oluyor. Burak, Yaşar’dan Ali Rıza’yı öldürmesini istiyor.
Ama Haşmet’in adamlarının orada olduğunu bakınca Ali Rıza’nın onun gözetmesi altında olduğunu Burak’a söylüyor. Ali Rıza, Haşmet’e kendisinden izin istemeden adamlarını semtine yerleştirmesinden beğenmediğini ve onun adamlarını semtinde istemediğini açıklıyor.

Haşmet, Ali Rıza’nın dediği gibi evvel mekanına gidip çay içiyor. Fuat, Burak’a konsorsiyumun dikkatini sürüklediğini ve Haşmet’in adamını aldığı için gidip ondan özür dileyip vereceği cezayı kabul etmesini istiyor.
Yaşar, Haşmet’in Ali Rıza’nın mekanında olduğunu açıklıyor. O da hepsini indirmesini buyuruyor.

Yaşar ve adamları, Haşmet ve Ali Rıza’nın üzerine mermi yağdırıyor. Ali Rıza, Haşmet’i gözetmek isterken yaralanıyor. Yaşar, ortadan kayboluyor. Herkes onu arıyor. Ali Rıza, onun yerini tespit edip silahını sürüklüyor.

Arıza 4. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Haşmet Ali Rıza’da Kendi Gençliğini Bakıyor!.