Medya

Arıza 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Haşmet Halide İçin Ali Rıza’yı Teşkilata Alıyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 5. yeni kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Haşmet, adamlarını toplayıp Ali Rıza’nın bundan sonra sağ kolu olduğunu bülten ettikten sonra, kendisine gösterilen hürmeti ona da göstermelerini ister. Ali Rıza, Haşmet beyin ailesinin kendi ailesi olduğunu söyler. Haşmet, Ali Rıza’nın kulağına eğilip aileye güzel geldiğini açıklar. Arıza 5. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Haşmet, Halide için Ali Rıza’yı teşkilata alıyor.
kısım 1. fragmanında; Haşmet, Ali Rıza’ya yaşamda kalmak istiyorsa oyunu kaidesine göre oynaması gerektiğini söylüyor. Ali Rıza’yı konsorsiyuma sokacağını en tepeye kadar çıkaracağını, ama bunu yapacaksa da tek neden için yapacağını onunda Halide olduğunu söylüyor. İlk olarak Haşmet, Ali Rızaya Burak’la el sıkışması gerektiğini anımsatıyor. Fuat’da oğluna, Ali Rıza’yla el sıkışmaya hazır olmasını açıklıyor.

İşte Arıza 5.
fragmanı…

ARIZA 4. KISIM ÖZETİ!

Ali Rıza, Halide’nin Burak’la buluşmaya gittiğini bilince oraya gider. Burak’la karşı karşıya gelen Ali Rıza, onu oradan çıkartır.
Haşmet, Sabri’yi Ali Rıza’nın kurtardığını bildikten sonra ona Ersoylardan bir hasar gelmesin diye mahallesine adamlarını yerleştirir.

Sabri, sağlık kurumunda rehabilitasyon olur. Burak, Yaşar’dan Ali Rıza’yı öldürmesini ister. Yaşar, adamlarıyla beraber tekneyle Ali Rıza’nın mekanının karşısına pusu kurar. Ama Haşmet’in adamlarının orada olduğunu bakınca Ali Rıza’nın onun gözetmesi altında olduğunu Burak’a söyler. Ali Rıza, Haşmet’e kendisinden izin istemeden adamlarını semtine yerleştirmesinden sevmediğini ve onun adamlarını semtinde istemediğini açıklar.

Haşmet, Ali Rıza’nın dediği gibi evvel mekanına gidip çay kapsa.
Burak, Haşmet’in evine gider ve o sırada Yaşar’dan telefon kazanç. Yaşar, Haşmet’in Ali Rıza’nın mekanında olduğunu açıklar. O da hepsini indirmesini buyurur.

Yaşar ve adamları, Haşmet ve Ali Rıza’nın üzerine mermi yağdırır. Ali Rıza, Haşmet’i gözetmek isterken yaralanır. Yaşar, ortadan kaybolur. Herkes onu arar. Ali Rıza, onun yerini tespit edip silahını sürükler.

 Arıza 5. Kısım İlk Sahne Yayında! Haşmet Ali Rıza’nın Sağ Kolu Olduğunu İlan Ediyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu