Medya

Arıza 4. Bölüm İlk Sahne Yayında! Halide Ali Rıza’nın Kendisini Korumasını Ret Ediyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 3. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Fuat, Haşmet’in evine gelip Burak’ın yerini Sabri’nin Ali Rıza’ya açıkladığını, videoyu da onun yaydığını açıklayıp onu almak istiyor. Ama Haşmet, buna izin vermiyor. Burak, Sabri’yi Ali Rıza’nın mekanında tespit ediyor ve alıp ona cinsli eziyetler ediyor. Halide, Burak’ı arayıp onunla fikir istiyor. O sırada Ali Rıza, Sabri’yi Burak’ın adamlarının elinden kurtarıyor.
Halide’nin hayatından kaygılanan Ali Rıza, Burak’ın karşısına çıkıyor. Arıza 4. kısım ilk sahne yayınlandı. Halide, Ali Rıza’nın kendisini gözetmesini ret ediyor.

Pazar Dizileri 2020

Halide Ali Rıza’nın Kendisini Gözetmesini Ret Ediyor!

Arıza dizisinin 4. kısım ilk sahnesinde, Ali Rıza, Halide’ye Burak’ın hasar vermesinden korktuğunu ve kendisine azıcık zaman istediğini açıklıyor.
O da gerekirse tutacağını açıklıyor. Halide, kimsenin kendisini gözetmesine lüzumu olmadığını açıklayıp dönüp gidiyor.

İşte Arıza 4. kısım ilk sahnesi….

“Kimsenin beni gözetmesine gereksinimim yok!#Arıza'nın yeni kısmından ilk sahne yayında! ⚡️
Yeni kısmıyla 4 Ekim Pazar 20.00’de #ShowTv’de!@showtv @o3medya pic.twitter.com/iR7n9qZQdU

— Arıza Dizisi @arizadizisitv September 27, 2020

ARIZA 4.
Burak’ın yerini Sabri’nin Ali Rıza’ya verdiğini, videoyu da onun yaydığını düşündüğü için onu almak istiyor. Ancak Fuat, buna izin vermiyor. O sırada Halide geliyor. Haşmet’in adamları Halide’yi içeri götürüyor. Fuat’a, tırların yüklenmediği haberi geliyor.

Burak ise, Yaşar’ı tespit edip kafasına sıkmasını istiyor. O da kafasına silahı doğrulttuğu sırada Burak, ona mani olup ondan Ali Rıza’dan intikam almasını istiyor.
Burak, babasından habersiz yeni aldığı sağlık kurumunun ambulanslarına mülkü yükleyip sağlık kurumuna taşıtıyor.

Gece yarısı tekneyle sevkıyatı yapmayı tasarlıyor. Babası oğluna kızsa da tasarıyı kabul ediyor. Halide, Ali Rıza’yı arayıp onunla buluşuyor. Sabri onu taksi durağında beklerken Burak’ın adamları onun yerini haber veriyor. Sabri’yi kaçıran Burak, onu konuşturmak için eziyetler yapıyor. Bu arada Halide’nin kendisini aramasını bekliyor.

Ali Rıza, Hasan’la beraber Sabri’yi kaçırmak için harekete geçiyor.
Burak, oradan böldüğünde Ali Rıza ile Hasan, Sabri’yi oradan kaçırmayı başarıyor. Halide’yi arayan Ali Rıza, Sabri’yi aldıklarını söylüyor. Onun da Burak’la buluşmaya gittiğini dinleyince, onun bu haberi almadan oradan çıkmasını açıklıyor. Burak, Sabri’nin kaçırılmasında Halide’nin Ali Rıza ile iş birliği yaptığını düşünüp çok öfkeleniyor. O sırada içeri Ali Rıza giriyor.

Arıza 3.
Fragmanı Yayında! Ali Rıza Yaşamı Riske Giren Halide’yi Uyarıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu