Arıza 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haşmet Ali Rıza’da Kendi Gençliğini Görüyor!

Takip Et:
Arıza 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haşmet Ali Rıza’da Kendi Gençliğini Görüyor!
Arıza 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haşmet Ali Rıza’da Kendi Gençliğini Görüyor!

Show Tv’nin yeni gözde dizisi Arıza, 4. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Haşmet, Ali Rıza ile görüşmeye gider. Ona, zamanında kendisininde onun gibi olduğunu, Ersoylular’ın kinini hiddetini kendi yanlarına çektiklerini açıklar. Burak, emir verir. O taksi durağında kim varsa öldürmelerini ister. Adamları Haşmet’in de orada olduğunu açıklayınca. onunda can vermesini buyurur. Burak’ın adamları taksi durağını mermi yağmuruna meblağ.
Arıza 4. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Haşmet, Ali Rıza’da kendi gençliğini bakıyor.

Pazar Dizileri 2020

Haşmet Ali Rıza’da Kendi Gençliğini Bakıyor!

Arıza 4. kısım 2. fragmanında; Ali Rıza’nın annesi eve satılık duyuruyu asıp Düzce’ye dönmeye karar veriyor. Çocuklarına da kendisiyle beraber gideceklerini açıklıyor. Fuat, Haşmet’in Ali Rıza’da kendi gençliğini baktığını anlıyor.
kısım 2. fragmanı…

“Bu yanlışın bir kıymeti var!”#Arıza ⚡ yeni kısmıyla Pazar 20.00’de #ShowTv’de!@showtv @o3medya pic.twitter.com/16ESEcjh5T

— Arıza @arizadizisitv October 2, 2020

ARIZA 4.
Burak’ın yerini Sabri’nin Ali Rıza’ya verdiğini, videoyu da onun yaydığını düşündüğü için onu almak ister. Ancak Fuat, buna izin vermez. O sırada Halide kazanç. Haşmet’in adamları Halide’yi içeri götürür. Fuat’a, tırların yüklenmediği haberi kazanç.

Burak ise, Yaşar’ı tespit edip kafasına sıkmasını ister. O da kafasına silahı doğrulttuğu sırada Burak, ona mani olup ondan Ali Rıza’dan intikam almasını ister. Alamazsa onunla hesaplaşacağını açıklar.
Babası oğluna kızsa da tasarıyı kabul eder. Halide, Ali Rıza’yı arayıp onunla buluşur. Sabri onu taksi durağında beklerken Burak’ın adamları onun yerini haber verir. Sabri’yi kaçıran Burak, onu konuşturmak için eziyetler yapar. Bu arada Halide’nin kendisini aramasını bekler.

Ali Rıza, Hasan’la beraber Sabri’yi kaçırmak için harekete geçer. Halide, Burak’ı arayıp onunla buluşmak istediğini açıklar. Burak, oradan ufaladığında Ali Rıza ile Hasan, Sabri’yi oradan kaçırmayı başarır.
Onun da Burak’la buluşmaya gittiğini dinleyince, onun bu haberi almadan oradan çıkmasını ister. Burak, Sabri’nin kaçırılmasında Halide’nin Ali Rıza ile iş birliği yaptığını düşünüp çok hiddetlenir. O sırada içeri Ali Rıza girer.

 Arıza 4. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Haşmet’i Gözetirken Kendisi Bir Yere Çarpılıyor!.