Medya

Arıza 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Haşmet’i Korurken Kendisi Vuruluyor!

Show Tv’nin iddialı dizilerinden Arıza, 4. kısmıyla 4 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ali Rıza, Halide’ye Burak’ın hasar vermesinden korktuğunu ve kendisine azıcık zaman istediğini söyler. Halide ise, Burak’ın da ailesinin de durmayacağını, o zaman kapısının önünde nöbet mi yakalayacağını sorar. O da gerekirse tutacağını açıklar. Halide, kimsenin kendisini gözetmesine lüzumu olmadığını açıklayıp dönüp gider. Arıza 4. kısım 1.
Ali Rıza, Haşmet’i gözetirken kendisi bir yere çarpılıyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Haşmet’i Gözetirken Kendisi Bir Yere Çarpılıyor!

Arıza dizisinin 4. kısım 1. fragmanında; Haşmet, Ali Rıza ile görüşmeye gidiyor. Ona, zamanında kendisininde onun gibi olduğunu söylüyor. Ersoylular’ın kinini hiddetini kendi yanlarına çektiklerini açıklıyor. Burak, emir veriyor. O taksi durağında kim varsa öldürmelerini istiyor. Adamları Haşmet’in de orada olduğunu açıklayınca.
Burak’ın adamları taksi durağını mermi yağmurunu yakalıyor. Ali Rıza, Haşmet’i gözetmek isterken kendisi bir yere çarpılıyor.

İşte Arıza 4. kısım 1. fragmanı….

"Çakal çakalla dolaşır, aslan aslanla…"#Arıza ⚡️ yeni kısmıyla Pazar 20.00’de #ShowTv’de!@showtv @o3medya pic.twitter.com/iTQEt75xiI

— Arıza @arizadizisitv September 28, 2020

ARIZA 4.
Burak’ın yerini Sabri’nin Ali Rıza’ya verdiğini, videoyu da onun yaydığını düşündüğü için onu almak ister. Ancak Fuat, buna izin vermez. O sırada Halide kazanç. Haşmet’in adamları Halide’yi içeri götürür. Fuat’a, tırların yüklenmediği haberi kazanç.

Burak ise, Yaşar’ı tespit edip kafasına sıkmasını ister. O da kafasına silahı doğrulttuğu sırada Burak, ona mani olup ondan Ali Rıza’dan intikam almasını ister. Alamazsa onunla hesaplaşacağını açıklar.
Babası oğluna kızsa da tasarıyı kabul eder. Halide, Ali Rıza’yı arayıp onunla buluşur. Sabri onu taksi durağında beklerken Burak’ın adamları onun yerini haber verir. Sabri’yi kaçıran Burak, onu konuşturmak için eziyetler yapar. Bu arada Halide’nin kendisini aramasını bekler.

Ali Rıza, Hasan’la beraber Sabri’yi kaçırmak için harekete geçer. Halide, Burak’ı arayıp onunla buluşmak istediğini açıklar. Burak, oradan parçaladığında Ali Rıza ile Hasan, Sabri’yi oradan kaçırmayı başarır.
Onun da Burak’la buluşmaya gittiğini dinleyince, onun bu haberi almadan oradan çıkmasını ister. Burak, Sabri’nin kaçırılmasında Halide’nin Ali Rıza ile iş birliği yaptığını düşünüp çok hiddetlenir. O sırada içeri Ali Rıza girer.

Arıza 4. Kısım İlk Sahne Yayında! Halide Ali Rıza’nın Kendisini Gözetmesini Ret Ediyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu