Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan’ın hedefinde 5 çocuk var!

Başakşehirli futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'ın büyük bir aile arzusunda olduğu konuşuluyor. Doğan'ın 5 çocuk annesi olmak istiyor...

0

Arda Turan, Sinem Kobal ile uzun süren ilişkisinin son bulmasının ardından 2014 yılında sosyetik güzel Aslıhan Doğan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sinem Kobal ise kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmişti. Arda Turan ve Aslıhan Doğan, bir dargın bir barışık 4 yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz yıl nikah masasına taşımıştı. Sade bir törenle dünyaevine giren ünlü çiftin  nikah şahitliğini cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı. Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da nikahta bulunmuştu. Nikahtan birkaç hafta sonra sosyetik güzelin hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

Ekim 2018’de oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan ikili, son dönemde  yaşına girecek çocuklarına İngilizce eğitim veren bir anaokulu aradıkları haberleriyle gündeme gelmişti. Yıllığı 70 bin lira olan bir okulla şimdiden görüşmeye başlayan Doğan, çıkan haberleri doğrulamıştı. Ünlü isim, oğlunun sadece İngilizce değil Fransızca ve Arapça gibi dilleri öğrenmesini istediğini de söylemişti. Ayrıca Aslıhan Doğan’ın İngilizce bilen dadı dışında minik Hamza Arda’ya anadili İngilizce olan bir oyun ablası tuttuğu da biliniyor.

HAMİLELİK HABERİ YAKIN

Magazin basınına verdiği röportajlarda yeniden anne olmak istediğinin sinyallerini veren Aslıhan Doğan’ın geniş bir aile istediği öğrenildi. Sosyetik güzelin Hamza Arda’dan sonra arayı çok açmadan bir çocuk daha dünyaya getirmek istediği konuşuluyor. 4 çocuk daha doğurmak arzusunda olan Aslıhan Hanım 5 çocuk sahibi olmak istiyor. Yakın çevresine bu konuda konuşan Aslıhan Doğan’ın yakın zamanda hamilelik haberi vereceği iddialar arasında.