Arda Turan’dan sitem! “Kimse geçmiş olsun demiyor!”

Önceki gün bir mekan çıkışı ailesiyle birlikte görüntülenen Arda Turan, birkaç hafta önce çıkan göbekli fotoğrafları hakkında konuştu. Turan, "Yanlış bir kamera açısıydı. 4 aylık bir sakatlık geçirdim. İnsanlar bir geçmiş olsun demiyor ama üstüne çok şey söylüyorlar." sözleriyle yorum yapanlara sitem etti...

Takip Et:

Başakşehirli futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan ve oğlu Hamza Arda ile birlikte Etiler’de bir mekanda yemek yedi. Mekan çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan çift, keyifli halleriyle dikkat çekti. Bodrum tatillerinden yeni dönen ikiliden Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda hakkında “Huysuz ve zor bir bebek değil. O yüzden her şey güzel.” ifadelerini kullandı.

“HAMZA ARDA ANNEYE BENZİYOR!”

“Hamza Arda anneye mi babaya mı daha çok düşkün?” sorusuna Doğan, “İkimize de düşkün olması gerektiği gibi” yanıtını verirken Turan “Anneye düşkün, annesiyle çok vakit geçirdiği için. Biz zaten öyle olmasını istiyorduk” dedi.

Tatilde göbekli halleriyle görüntülenen ünlü futbolcu, gelen yorumlar hakkında şunları söyledi:

“Yanlış bir kamera açısıydı. 4 aylık bir sakatlık geçirdim. İnsanlar bir geçmiş olsun demiyor ama üstüne çok şey söylüyorlar. İnşallah bu sezon çok iyi bir Arda gelecek. Sıkı çalışıyoruz. Bu sezon Hamza da babasını iyi oynarken görecek.”