Arda Turan ile küsen Demet Akbağ, Özlem Ada Şahin’in yanında!

Geçtiğimiz hafta sonuçlanan Arda Turan ve Berkay Şahin davası sonrası ünlü futbolcunun 'manevi annem' dediği usta oyuncu Demet Akbağ, Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin ile bir araya geldi...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl bir gece kulübüne eğlenmeye giden Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti ve Arda Turan arasında geçenler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şarkıcı Berkay’ın iddiasına göre; Arda Turan, Özlem Ada Şahin’e “Evli olmasaydın, seni kaçırmazdım” diyerek sözlü tacizde bulundu. Bunu duyan Berkay, Arda Turan ile konuşmak istedi. Arda Turan ise Berkay’ın konuşma isteğine kafa atarak karşılık verdi ve ünlü şarkıcının burnu kırıldı. Berkay’ın kaldırıldığı hastaneye ruhsatsız silahla giden Arda Turan, silahı ateşledi. İkili arasında aylarca süren dava geçtiğimiz hafta sonuçlandı. Ünlü futbolcu 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. mahkemenin hükmün açıklamasını geri bırakması sebebiyle Arda Turan hapis yatmaktan kurtuldu.

DEMET AKBAĞ TARAFINI SEÇTİ

Arda Turan’ın ‘manevi annem’ dediği Demet Akbağ, önceki gün Turan’ın davalık olduğu Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin ile bir araya geldi. İkilinin buluşması ‘Demet Akbağ tarafını seçti’ yorumlarına neden oldu.

Geçtiğimiz aylarda vefat eden Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın cenazesine katılmayan ve şehir dışında, antrenmanda olduğunu söyleyen Arda Turan ve usta oyuncunun arası bozulmuştu.