Magazin

Arda Turan haberlerden rahatsız oldu!

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan, önceki akşam Yeniköy’de bulunan bir kebapçıdaydı. Baş başa yemek yiyen ünlü çift, çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. 2. bebeğine hamile olduğu öğrenilen Aslıhan Doğan ve Arda Turan bebek için çok heyecanlı olduklarını söylerken ünlü futbolcu, haberin erken duyulmasından dolayı rahatsızlığını “Haberin erken duyulması hoşumuza gitmedi. Nazara inanıyoruz. Biraz daha zaman geçtikten sonra duyulsa daha iyi olurdu. Tebrik eden ve bizim için dua eden herkese teşekkür ederiz.” sözleriyle ifade etti.

“İKİNCİNİN HEYECANI FARKLI”

Geçtiğimiz yıl evlenen ve aynı yıl ekim ayında oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çiftten Arda Turan, doğacak olan ikinci çocuğu için “Çocuk işinin tecrübesi olmaz. Hepsinin ayrı bir heyecanı oluyor. Çok başka bir heyecan.  Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.” açıklamasında bulundu. Aslıhan Doğan ise “Kebap mı aşerdiniz?” sorusuna “kebap yemeyi ve burayı çok seviyorum. Sık sık geldiğimiz bir mekan.” yanıtını verdi.

5 haftalık hamile olan Aslıhan Doğan daha önceki verdiği röportajlar çok çocuklu bir aile olmayı düşündükleri ve 1 yaşındaki Hamza Arda’nın dışında 4 çocuk daha istediklerini söylemişti. İlerleyen günlerde müjdeli haberi duyabilirsiniz diyen Aslıhan Doğan’ın hamileliği bekleniyordu. Oğlu Hamza Arda’nın eğitim planlamasını şimdiden yapan sosyetik isim, geçtiğimiz aylarda yıllığı 70 bin liraya İngilizce eğitim veren bir okulun kapısını çalmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu