Magazin

Arda Turan aşka geldi!

Arda Turan’ın geçtiğimiz yıl dünyaevine girdiği oğlu Hamza Arda ve doğacak bebeğinin annesi Aslıhan Doğan Turan dün 34 yaşına girdi. Evde eşine bir kutlama yapan ünlü futbolcu, sosyal medyadan bir de mesaj yayınladı. Turan, eşi ve oğlu ile fotoğraflarını yayınlayarak şunları yazdı:

“Sen benim en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşımsın… Aşkın, sevginin, sadakatin, dürüstlüğün simgesisin… İnşallah evlatlarımız da senin gibi olurlar… Benim en zor anlarımda yaslandığım duvarım…. İyi ki varsın! Evlatlarımızla nice senelere benim dünyalar güzeli eşim… Seni seviyorum…En güzel günlerimiz daha yaşamadıklarımız… Lalipli’nin annesi…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu