Medya

Aras Bulut İynemli’den Tolga Sarıtaş yanıtı!

Çukur dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli, önceki akşam Yeniköy’de bulunan bir mekanda arkadaşları ile bir araya geldi. Mekan çıkışı arabasına ilerlerken magazin muhabirleri ile ayaküstü sohbet eden Aras Bulut İynemli, başrolünde yer aldığı Çukur dizisine Tolga Sarıtaş’ın dahil olacağı haberlerinin sorulması üzerine “Herkesin haberleri çıkıyor tabi ki, doğru” yanıtını verdi.

MUHTEŞEM YÜZYIL’IN İKİ ŞEHZADESİ, YENİDEN AYNI DİZİDE!


Aras Bulut İynemli ve Tolga Sarıtaş, kariyerlerinin ilk basamaklarında birlikte Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynamıştı. Yayınlandığı dönem hem Türkiye hem de yurtdışında büyük ses getiren dizide Aras Bulut İynemli, Halit Ergenç’in canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Beyazıt’ı, Tolga Sarıtaş ise Şehzade Cihangir’i oynamıştı. İki ünlü oyuncunun o dönemden beri arkadaş olduğu biliniyor. Fakat Aras Bulut İynemli’nin Tolga Sarıtaş sorularını geçiştirmesi kafalarda soru işaretine neden oldu. İynemli ve Sarıtaş’ın arasında bir problem olup olmadığı konuşulmaya başladı.

2 sezon boyunca Söz dizisinde Yavuz komutan karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş, Söz’den sonra bu sezon yayın hayatına başlayan Ferhat ile Şirin dizisinde Ferhat karakterine hayat veriyordu. Cansu Dere ve Leyla Tanlar gibi oyuncularla kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncunun yeni projesi sadece 6 bölüm yayınlandı ve reytinglerin düşük gelmesi sebebiyle ekranlara veda etti. Bunun üzerine arayı fazla açmak istemeyen Tolga Sarıtaş, Çukur’dan gelen teklifi kabul etti. Ünlü oyuncu, Çukur’da Çivi karakterine hayat vereck. Sarıtaş’ın Çukur’un gidişatını nasıl etkileyeceği ise merak konusu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu