Aras Bulut İynemli’den evlilik sorusuna yanıt!

Biz Böyleyiz filminin galasına el ele katılan Aras Bulut İynemli ve Bige Önal, evlilik sorularına yanıt verdi...

Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Biz Böyleyiz isimli sinema filminin galası tüm akşam Maslak’ta gerçekleştirildi. 10 Ocak’ta vizyona girecek olan Biz Böyleyiz’in galasına oyuncular tam kadro katıldı. Geceye katılan ünlü isimler arasında Aras Bulut İynemli ve kendisi gibi oyuncu sevgilisi Bige Önal ile el ele katıldı.

“EVLİLİĞE KARAR VERİRSEK, HABERİNİZ OLUR!”

Galada magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Aras Bulut İynemli, “Yeni yılda evlilik olur mu?” sorusuna “Evlilik bir karardır. Karar verince zaten sizin de haberiniz olur” yanıtını verdi. Aras Bulut İynemli ve Bige Önal çifti, 2020’yı Paris’te baş başa karşılamıştı. Oyuncu çift, Paris’te çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Galaya katılan bir diğer çift ise Barış Arduç-Gupse Özay’dı. Özel gösterime ayrı ayrı gelen oyuncu çiftten ilk olarak Gupse Özay, kameralar karşısına geçti. Uzun yıllardır Barış Arduç ile birlikte olan Gupse Özay’a da evlilik sorusu yöneltildi. Ünlü oyuncu, evlenmeye karar verirlerse bunu açıklayacaklarını söyledi. Sevgilisinden sonra galaya katılan Barış Arduç ise “Sevgiliniz Gupse Özay ile aynı projede yer alır mısınız?” sorusuna “Güzel bir proje gelirse olabilir. Bakalım, kısmet” yanıtını verdi. Gupse Özay ve Barış Arduç, Özay’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünde yer aldığı Deliha filminin çekimlerinde tanışarak aşk yaşamaya başlamıştı.