Kültür ve Sanat

Anya Taylor-Joy, Yeni Mad Max Filminde Furiosa Karakterinin Gençliğini Canlandıracak

Anya Taylor-Joy, George Miller’ın idareyeceği yeni Mad Max filminde, Mad Max: Fury Road’da Charlize Theron’un yaşam verdiği Furiosa karakterinin gençliğini canlandıracak. Filmde Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II da rol alacak.

Dillere epope görselliği, düşmeyen temposu ve kurgusuyla son senelerin en sevilen aksiyon filmleri arasında yer alan George Miller imzalı Mad Max: Fury Road, vizyona girdiği 2015 senesinde yüksek gişe zaferi elde etmiş, hâliyle bu vaziyet devam filmlerinin çekilmesine taban hazırlamıştı.

Yeni Mad Max filmi, izleyicileri Mad Max: Fury Road’da anlatılan vakaların evveline götürecek ve filmde Charlize Theron‘un yaşam verdiği Furiosa karakterinin gençliğine odaklanacak.
gibi filmlerle ismini geniş kitlelere duyuran, genç neslin yükselen adlarında Anya Taylor-Joy‘un, George Miller’ın idareyeceği yeni Mad Max filminde Furiosa karakterinin gençliğini canlandıracağına dair haberler çıkmıştı.

Bu iddialar reelliğe kavuşmuş gibi gözüküyor. Collider’ın haberine göre Anya Taylor-Joy, yeni Mad Max filminde Furiosa olarak karşımıza çıkacak.

Chris Hemsworth ve Yahya Abdul-Mateen II, Furiosa’ya Odaklanacak Yeni Mad Max Filminde Rol Alacak

Yeni Mad Max Filminde

Filmle alakalı haberler yalnızca bununla sınırlı değil.
Chris Hemsworth’un suratında yara izi olan Dementus adlı karakteri canlandırması beklerken, Yahya Abdul-Mateen II’nun da Pretorian karakterine yaşam vermesi konuşuluyor.

Yeni Mad Max Filminde

George Miller, filmin senaryosunu Mad Max: Fury Road’un senaryocularından Nico Lathouris ile beraber kaleme alıyor.
Mevzusu ve oyuncu kadrosuyla merak uyandıran filmle alakalı yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu