Antalya’dan Jennifer Lopez rüzgarı geçti!

'It's My Party' ismini verdiği turne kapsamında Rusya'nın başkenti Moskova'dan sonra Antalya'ya gelen dünyaca ünlü Latin yıldız kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne şovları ve danslarıyla kendine hayran bırakan Lopez, "Türkiye’de, Antalya’da olmaktan, burada konser vermekten dolayı çok mutluyum" şeklinde konuştu...

Pazartesi günü 90 kişilik ekibiyle beraber 2 özel uçakla Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, dün akşam Antalya’da bir otelde sahneye çıktı. Türkiye’den katılan 60 kişi ile birlikte 150 kişilik bir ekiple çalışan Lopez, kendisini izlemeye gelen 2 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

DANSLARI GECEYE DAMGA VURDU

21:50’de sahneye çıkan ve 2 saat boyunca sahnede kalan Lopez, sahne şovları ve dansları ile kendisine hayarn bıraktı. 50 yaşında ve 2 çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziği ile dikkat çeken Latin yıldız, kendisiyle özdeşleşen kıvrak danslarını sergiledi. Birbirinden seksi kostümler giymeyi tercih eden Lopez’i ayakta izlemek 7 bin lira iken ayrılan 28 locanın fiyatları 50 bin euroya kadar çıktı.

“BURADA KONSER VERMEKTEN DOLAYI MUTLUYUM”

Ara ara kendisini izlemeye gelen hayranlarına sahneden seslenen Jennifer Lopez, “Uzun zaman oldu Türkiye’ye gelmedim. Tekrar burada olmaktan çok mutluyum. Türkiye’de, Antalya’da olmaktan, burada konser vermekten dolayı çok mutluyum” şeklinde konuştu.

SAHNEDEN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

24 Temmuz 1969 doğumlu Lopez, 50’nci yaş gününü de sahnede kutlamayı tercih etti. “Doğum günümü Antalya’da kutlayacağımı söylemiştim.” diyen yıldız mutluluğunu dile getirdi.