Annesinin adı bebeğinde hayat bulacak!

Önceki gün doğacak bebeği için Baby Shower partisi düzenleyen Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, kızının adını Aylin Mayi koyacağını söyledi....

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, 2018 yılında nişanlandığı Caner Yıldırım ile geçtiğimiz nisan ayında hayatını birleştirmişti. Aile arasında gerçekleşen törene Hande Erçel’in sevgilisi Murat Dalkılıç da katılmıştı. Erçel ve Dalkılıç çiftinin barışma sonrası birlikte ilk karelesi Gamze Erçel ve Caner Yıldırım’ın nikahında ortaya çıkmıştı.

Evlendikten birkaç ay sonra bebeğinin ultrason fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Gamze Erçel, hamile olduğunu duyurmuştu. Kız bebek bekleyen Gamze Erçel, önceki gün ünlüler dünyasında çok popüler olan baby shower partisini gerçekleştirdi. partiye Erçel kardeşlerin yakın arkadaşları katıldı. Gamze Erçel, ‘Gamze’s Baby Shower’ başlıklı partisinde mavi bir elbise giymeyi tercih etti. Hande Erçel ise pembe elbisesini beyaz bir tişört ile tamamladı.

AYLİN MAVİ’NİN DÜNYAYA GELMESİNE GÜNLER KALDI

Pembe rengin hakim olduğu partide Gamze Erçel kızına ocak ayında kanser hastalığında hayatını kaybeden annesinin adını vereceğini açıkladı. Doğumuna sayılı günler kalan bebeğin adının Aylin mavi olacağı öğrenildi. Baby Shower’da kesilen pastanın üzerinde de Aylin Mavi yazması dikkat çekti.

Gamze Erçel, baby shower partisinden bol bol paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Parti alanında yer alan pembe küvette çekilen fotoğrafları paylaşan Erçel, kardeşi Hande Erçel, eşi Caner Yıldırım ve Murat Dalkılıç’la birlikte çekildiği fotoğraflarını da yayınladı. Eğlenceli anlara sahne olan partide duygusal anlar da yaşandı. Özellikle Gamze Erçel’in bebeğine vefat eden annesi Aylin Erçel’in adını vermesi partiye katılanları duygulandırdı. Hande ve Gamze Erçel kardeşler 25 Ekim’de anneleri Aylin Erçel’in doğum gününü sosyal medyada paylaştıkları duygusal mesajlarla kutlamıştı.