Kültür ve Sanat

Annem filmi izleyenleri duygulandırdı!

Son olarak No:309 dizisi ile ekranlara gelen usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un, ekranların sevilen yüzlerinden Özge Gürel ile başrolünde yer aldığı ‘Annem’ filminin çekimleri tamamlandı. Filmin çekimleri ilk önce İstanbul’da daha sonra Kırklareli’nde yapılmıştı. Bir anne kızın dram içerikli hikayesini beyazperdeye taşıyan filmde ünlü sanatçı Candan Erçetin de şarkıları ile birlikte yer aldı.

FİLMİ İZLEYENLER DUYGUSAL ANLAR YAŞADI


Annem filminin özel gösterimi önceki günlerde bir alışveriş merkezinde yapıldı. Filmin başrol oyuncuları ve kadrosunun hazır bulunduğu galaya birçok isim de katıldı. Filmin sonunda duygusal anlar yaşandığı ve izleyicilerin filmi ve oyuncuları ayakta alkışladığı görüldü.

SUMRU YAVRUCUK:”BİR ANNE KIZIN DÖNÜŞÜM HİKAYESİ”

Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu ‘Annem’ filminin başrol oyuncusu Sumru Yavrucuk, galada magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Usta oyuncu, “Çok heyecan verici bir senaryoydu. Özellikle Türk sinemasında kadın odaklı senaryolar az üretildiği için çok heyecanlandım. Oyuncular için de çok güzel olanaklar sağlayan bir senaryoydu. Bunu nasıl daha ileri taşıyabiliriz diye düşünerek heyecanla kabul ettim. Bu bir barışma hikayesi aynı zamanda. Ancak kendinizi affederseniz karşınızdakini affedebilirsiniz. Bir anne kızın dönüşüm hikayesi diyebiliriz.” şeklinde konuştu.

ÖZGE GÜREL: “FİLM ÇEKER GİBİ DEĞİLDİK”

Filmin bir diğer başrol oyuncusu Özge Gürel ise “Hikayenin genelinde var olan his mutlaka izleyenlere geçecek. Biz film çeker gibi değil de çocukluğumuzun geçtiği mahalleye dönmüş gibiydik.” açıklamasında bulundu.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu