Magazin

Anne Bengü’nün bebek bakım rutini!

Geçtiğimiz yıl iş insanı Selim Selimoğlu ile dünyaevine giren şarkıcı Bengü, 15 gün önce anne oldu. Kızına Zeynep ismini koyan ünlü şarkıcı, anneliğin tadını çıkarıyor. Minik bebeğinin her şeyiyle yakından ilgilenen Bengü, Instagram’ın hikaye bölümüne koyduğu fotoğrafla bebek bakımı rutinini takipçileri ile paylaştı.

“EVLAT SEVGİSİ ACIYI UNUTTURUR”

40 yaşındaki ünlü şarkıcı, sütünün çoğalması için kimyonlu çay içiyor. Emzirirken süt pompası kullandığını da yazan Bengü, bunun için krem kullandığını da ifade etti. “Anne sehpası” notuyla neler yaptığını açıklayan Bengü, “Sonuç şu; evlat sevgisi acıyı unutturur” diyerek kızına sevgisini dile getirdi.

Öte yandan Bengü, 4 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen’in aldığı kiloların olay olması sonrası “Lohusayım. Emziriyorum. Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş. İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum. Yeter ki sütüm bol olsun… Bebeğim sağlıklı olsun, gözüm başka da bir şey görmüyor.” sözleriyele ünlü oyuncuya destek olmuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı