Medya

Anladın mı şimdi Eyşan, Ömer’in neler yaşadığını! Cansu Dere’ye Sadakatsiz göndermesi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ezel dizisinde Eyşan karakterine yaşam veren Cansu Irmak, uzun seneler geçmesine karşın hala bu karakter üzerinden yazılıp, çiziliyor… Sosyal medyada da Eyşan popülerliği Vefasız dizisi ile beraber arttı. Zira Eyşan, hoşlandığını kandıranlar için artık klişe bir ad haline geldi.

Ezel dizisi hayranları da Cansu Irmak’nin Vefasız dizisinde Aysa karakteri ile eşi tarafından kandırılan birisini canlandırmasına sosyal medyada yollama yapmaya devam ediyor.
En yakın dostları tarafından kandırılmanın ne demek olduğunu…” İşte bu söz sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor. Cansu Irmak’ye de Eyşan yollamaları çoğalarak devam ediyor.

Kanal D ekranında 2. kısmı yayınlanan Vefasız dizisinde hoşluğu ve performansı ile hayranlarından övgüler alan Cansu Irmak, Asya karakteri ile bayan hayranlarını da yanına çekti.

“Çok küfrettim Asya alacağın intikamı çok merak ediyorum” diye yorum yapan dizi hayranları, Vefasız de Asya karakterinin eşi tarafından aldatılmasını bağışlamamasını istiyor.

Sosyal medyada Asya’ya yardım o kadar yoğun ki, “Volkan, Derin’i tercih edecek ve yaşamının en büyük yanılgısı.
“Kendini ufala bağışlama dile. Mutsuzluktan geberdiği sahneleri bakmak istiyorum” diyen dize hayranları, Vefasız dizisinin öyküsüne iyice gömülmüş vaziyette.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu