Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinden flaş karar!..

Hollywood'un en gözde çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt'ten düğün haberi bekleyenlere kötü haber.

 

Neredeyse 10 yıldır birlikte olan 2 yıl önce de nişanlanan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin evlilik için herhangi bir hazırlıkları olmadığı açıklandı. Angelina Jolie düğünde giyecek gelinliğinin bile olmadığını da sözlerine ekledi.

 

Güzel oyuncu, insanların sevgilisi Brad pitt ile ne zaman evleneceğini bu kadar merak etmesinin son derece normal olduğunu da söyleyerek "Biz aslında bunun özel bir şey olmasını istiyoruz. Ama aynı zamanda halkın ilgisini çeken kişiler olduğumuzu da anlayabiliyoruz" diye konuştu.

 

Brangelina adıyla anılan ünlü çiftin evlilikleriyle ilgili söylentiler ve spekülasyonlar yıllar boyunca bitmek bilmedi. Özellikle de çiftin nişanlandığı resmi olarak açıklandıktan sonra.

 

Bazıları Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin çocuklarının ısrarı üzerine evlenmeye karar verdiklerini ileri sürdü. Hatta bir dönem çiftin gizlice evlendiği söylentileri bile çıktı. 2012 yılında ilişkilerini resmiyete döken çiftin nişanlanması olay olmuştu. Jolie'nin nişan yüzüğünün tasarımında Brad Pitt'in de katkısı var.