Amsterdam’da Zara rüzgarı!

Türk Halk Müziği sanatçısı Zara, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da sahne aldı...

Takip Et:

1991 yılında bir gazetenin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında ‘Türk Halk Müziği Kız Solist’ dalında Türkiye birincisi olarak müzik dünyadına adım attıktan sonra çıkardığı albümlerle, kendine has yorumu, güçlü sesi ve etkili sahne performansıyla her zaman adından söz ettiren Zara, Amsterdam’ın dünyaca ünlü konser salonu Concertgebouw’da unutulmaz bir konser verdi.

Ünlü şarkıcı Zara, dünyanın en önde gelen isimlerinin konserlerine ev sahipliği yapan, daha önce Fazıl Say’ı da ağırlamış olan tarihi Concergebouw’da gerçekleşen biletleri günler öncesinden tükenen konserinde Halk Müziği, Sanat Müziği, Klasik Müzik, Pop ve Yabancı şarkılara yer verdiği geniş repertuarı ile sevenlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Amerikalı ve Hollandalı izleyicilerin de bilet alıp sonuna kadar izlediği konserde Zara ‘nın sahne de söylediği ‘I Will Always Love You’ şarkısı sosyal medyanın gündemini salladı.

Zara ‘I Will Always Love You’ sosyal medyada çok beğenilen ve trend listesinde uzun süre kalarak onlarca güzel yorum aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ZARA (@zaramuzik)’in paylaştığı bir gönderi ()