Kültür ve Sanat

Ammonite filminden yeni bir fragman yayımlandı

2017’de çıkardığı “God’s Own Country” filmi ile eleştirmenlerin ve izleyicilerin alkışını kazanan rejisör Francis Lee, yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde; ünlü oyuncu Kate Winslet ve Saoirse Ronan‘ın bulunduğu “Ammonite” filminden yeni bir fragman geldi.

Ammonite

Ammonite mevzusu

Fosiller üzerinde çalışan bir bilim insanı olan Mary Anning, hastalanan annesi ile ilgilenmektedir.
Bu sırada Mary, zengin bir ziyaretçisinden beklenmedik bir öneri alır ve zengin adam bu öneride Mary’den, karısı Charlotte Murchison’un bakımını üstlenmesini ister. Öneriyi geri çevirmeyi göze alamayan Mary, başlarda istenmeyen konuğuyla çatışır. Sosyal sınıfları ve şahsiyet değişiklikleri sebebiyle meseleler yaşayan Mary ve Charlotte, beraber zaman geçirdikçe aralarında değişik bir bağ oluşmaya başlar.

Çekimleri geçen yıl bitirilen ve bu sene reelleşecek olan Toronto Beynelmilel Film Şenliği’nde yayımlanması beklenen filmin oyuncu kadrosunda Winslet ve Ronan’a; Fiona Shaw, James McArdle ve daha evvel God’s Own Country’de de rejisörle çalışan Gemma Jones ve Alec Secareanu eşlik ediyor.

Ne zaman izleyici karşısına çıkacağı henüz belirli olmayan filmin, geçtiğimiz saat yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu