Yaşam

Amine Gülşe’den 1 milyon liralık düğün hediyesi!

İngiltere’nin Arsenal takımının yıldız futbolcusu Mesut Özil ile evliolan ve Eda isminde bir kızı olan Amine Gülşe, sosyal medyadan sık sık fotoğraflarını paylaştığı abisi Şahan Gülşe ve sevgilisi Stefanie Duarte dünyaevine girdi. Aile arasında yapılan nikah törenine katılan Amine Gülşe, kızı Eda, abisi Şahan Gülşe ve Stefanie Duarte ile olan fotoğraflarını 2.6 milyon takipçili hesabından yayınladı. Abisi evlendiği için bir hayli mutlu olduğu gözlenen Gülşe ve aile bireylerinin kareleri yüz binlerce beğeni aldı. Gülşe nikahtan çektiği fotoğraf ve videoları da takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Işıltılı bir kıyafet tercih ettiği görülen ünlü güzel saçlarını ise doğal hali ile bıraktı. Her zaman olduğu gibi abartılı makyaj yapmaktan kaçınan Gülşe, güzelliği ile takipçilerinden tam not aldı. Ayrıca şubat ayında kızı Eda’yı dünyaya getiren ünlü ismin doğum kilolarından hızlı kurtulduğu ve eski haline döndüğü de dikkatlerden kaçmadı.


AMİNE GÜLŞE’DEN ABİSİ VE YENGESİNE 1 MİLYON LİRA DEĞERİNDE EV!

Öte yandan Amine Gülşe abisi Şahan Gülşe için kesenin ağzını açtığı da öğrenildi. Gülşe, abisi Şahan Gülşe ve gelinleri Stefanie Duarte için doğup büyüdükleri İsveç’ten 150 bin dolarlık (1 milyon TL’lik) bir ev alarak hediye etti. Gülşe’nin bu hediyesi “Bonkör Amine” yorumlarına neden oldu.

Amine Gülşe ve Mesut Özil çifti sık sık maddiyat içerikli haberlerle magazin gündemine geliyor. Futbol kariyerini İngiltere’de sürdüren ve ailesi ile burada yaşayan Özil, geçtiğimiz yıl Alaçatı’da bir yazlık yaptırarak yakın arkadaşı Acun Ilıcalı’ya komşu olmuştu. Yaz aylarını 10 milyon lira değerinde lüks evlerinde geçirmeyi planlarken koronavirüs salgını ile karşı karşıya kalan Özil ve Gülşe çifti yakın zamanda evlerine gelmeye hazırlanıyor. Yıldız futbolcu yaz başından bu yana villasına 700 bin TL daha harcadı. Yeni doğum yapan eşi Amine Gülşenin isteği üzerine dekorasyonda değişiklikler yaptırdı. Bahçe düzenlemesi de yeniden ele alındı. Bu arada Mesut Özilin sarayı, çevredeki emlak fiyatlarını da artırdı. Emlakçıların buradan ev alırsanız komşunuz Mesut Özil ve Acun Ilıcalı olacak diyerek fiyat attırdığı öğrenildi. Alaçatı’daki lüks yazlıkları ile sık sık magazin gündemine gelen çift ayrıca birbirlerine aldıkları pahalı hediyelerle de çok konuşuluyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu