Medya

Amine Gülşe dizilere neden ara verdi?

Uzun süredir birlikte olan 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe ve futbolcu Mesut Özil çifti 7 Haziran’da boğazda gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Arsenal’de oynayan Mesut Özil ve Amine Gülşe, İngiltere’de yaşamaya başlamıştı.

ÜÇ DİZİ İÇİN TEKLİF ETTİ

Son olarak Londra’da bir mekandan çıkarken bıçaklı saldırıya uğradıkları haberleri ile gündeme gelen çiftten Amine Gülşe’ye düğün sonrası, gelecek sezon ekranlarda olacak üç ayrı projeden teklif gittiği öğrenildi.

“ANNE OLMAK İSTİYORUM”

Çiçeği burnunda gelin Gülşe, gelen teklifleri “Evliliğin tadını çıkarmak, en kısa zamanda anne olmak istiyorum. Ekrana ara vereceğim.” sözleriyle reddetti. Mesut Özil, geçmişte yaptığı bir açıklamada Amine Gülşe’nin çalışmasını istemediğini “Türk örf ve adetlerine göre yetiştirildim. Amine de bunu gayet iyi biliyor.” ifadeleriyle anlatmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu