Medya

AMİNE GÜLŞE, BURAK SERDAR’LI ‘İKİSİNİ DE SEVDİM’ DİZİSİ BAŞLIYOR!

Dizi, 27 Nisan Perşembegünü ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

 

‘İkisini de Sevdim’dizisinin başrollerini Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal, Oktay Gürsoy, Mehmet Mehmedof ve usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu paylaşıyor. Kadroda Hande Kaptan, Ecem Çalık, Dilek Güven, Ayşegül İşsever, Berrin Arısoy, Murat Göksu ve Boran Bağcı yer alıyor. 

Yapımcılığını Erler Film – Türker İnanoğlu’nun yaptığı, yönetmenliğini Cem Tabak’ın üstlendiği, senaryosunu Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy’un yazdığı engellere rağmen yaşanması kaçınılmaz bir aşk hikâyesini anlatan ‘İkisini de Sevdim’ 27 Nisan Perşembe günü atv ekranında izleyicisiyle buluşuyor… 

İKİSİNİ DE SEVDİM’İN HİKAYESİ/KONUSU NE?

 

Aynı semtin çocukları olan Suna ve Hasan evlenmeye karar verirler; fakat Hasan sürekli olarak parasızlıktan yakınmaktadır. Demir Bey’in oğulları Murat Karacabey ve Ferhat Karacabey aile şirketini yönetmektedirler.

 

Murat ve Demir Bey Ferhat’ınkirli işlere bulaşmasını engellemeye çalışsalar da Ferhat hiç kimseyi dinlemeden pis işlerin peşini bırakmamaktadır. Ferhat’ın bu hali ev içerisinde sürekli sorunlara yol açmaktadır. Hasan geçici olarak dayısının taksisinde idare etmeye çalışsa da bu durumdan oldukça sıkılmıştır. Suna gazetede çalışmaktadır ve Ferhat Karacabey’in kirli işlerinin peşinden büyük bir haber yapmaya hazırlanmaktadır. Haber yapmaya çalıştığı Karacabey ailesi ise Suna için kolay lokma olmayacaktır. Hasan dayısının taksisiyle yola düşmüşken aniden beklenmeyen bir olayla karşılaşır ve sonrasında Suna’nın ve Hasan’ın hayatı Karacabey ailesi ile kesişir. Bunun sonucunda ise hayatlarının akışı değişecektir. 

 

İKİSİNİ DE SEVDİM’İN İLK BÖLÜMÜNDEN GÖRÜNTÜLER:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu