Medya

Altın Melek Ödülleri sahiplerini buldu

Her yıl düzenlenerek geneleksel hale gelen Altın Melek Ödülleri, Olcay Kutluca’nın yönetim kurulu başkanlığında gerçekleşerek sahiplerini buldu. 

Muhteşem Gecede Yıldızlar Geciti!
Murat Serezli, Arzu Yanardağ, Mehmet Ulay, Çetin Altay, Nuri Alço, Nisan Nicole Rona, Sinan Güleryüz, Tarık Mengüç, Petek Dinçöz, Gökçe Kırgız, Wilma Elles, Ertem Şener, Alp Pehlivan, Hatice , Coşkun Sabah, Deniz Oral, Danilo Zanna, Hazım Körmükçü, Tayfun Sav, Çiğdem Günal, Elif Ceren Balıkçı, Esra Sönmezer, Anıl Budak gibi ünlü isimlerin ödül aldığı gecede konuklar şıklığı ile göz doldurdu. 


Karmen Aksu Defilesi 
Cansu Taşkın’ın baş mankenliğinde, modanın lokomotif isimleri arasında yer alan Karmen Aksu defilesi ile birbirinden şık after party kostümlerinin sergilendi. Gecede mankenler yaptıkları şovlar ile dikkatleri üzerlerine çekti. 

Yönetim kurulu başkanı Olcay Kutluca, “Altın Melek Ödülleri ismi sosyal sorumluluk projelerinden geliyor, iyiliği ve başarıyı temsil ediyor. Geceyi sokak hayvanları ve doğamıza adadık. Tüm konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu