Magazin

Altay’dan Alakurt’a sert sitem!

Ünlü şarkıcı Altay, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta ünlü bir kulüpte sahne aldı. Sahneye çıkmadan önce basın mensupları ile bir araya gelen Altay, çıkardığı son şarkısı “Keşke Aramasaydın” ın beğenilmemesinden ve kötü yorum yapılmasından oldukça memnun olduğunu hatta bu durumdan mutlu olduğunu söyledi. Bu tarz şeylerin kendisini olumlu etkilediğini ve bir sonraki şarkılarında daha güzel işler yapabilmesi için kendisini motive ettiğini söyledi.

Altay, geçtiğimiz günlerde Yeni Zelanda’da ki gerçekleşen hain saldırıyı kınadığını ve olayın tekrar yaşanmaması için dua ettiğini söyledi. 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni de kutlayan ünlü şarkıcı, “Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi. Onların sayesinde bugün hayattayız diyen Altay, sahne öncesi duygusal anlar yaşadı.

Gazetecilerin, eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un Türk kadınları hakkında yaptığı açıklamalar hakkında düşüncelerini sorması üzerine Altay; Alakurt’un yaptığı açıklamaları doğru bulmadığını ve kendisini dünyaya getiren kişininde bir kadın olduğunu söyledi. Altay, Mehmet Akif Alakurt için “Ona tavsiyem annesinin ayağını yıkamalı ve suyunu içmeli” diyerek sertçe bir sitem etti. Altay, Türk kadınlarının dünyada örnek ve fedakarlıkları ile bilindiğinin altını çizdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu