Medya

Alperen Duymaz’ın oynayacağı Son Yaz dizisinin kanalı sonunda belli oldu

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Son günlerin noktaya değinen genç ve galibiyetli oyuncularından Alperen Dinlemez’ın adıyla anılan Son Yaz adlı diziyle alakalı çalışmalar devam ediyor. Hafsanur Sancaktutan ile Dinlemez’ın başrolünde oynayacağı dizinin kadrosu yavaş yavaş şekillenirken, hangi kanalda yayınlanacağı da belirli oldu.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi ile alakalı bir müddettir medyanın gündemine haberler geliyor ancak yavaş ilerleyen bir süreç yaşandığı bakılıyordu.
Burak Arlıer’in rejisörlüğünü yapacağı dizinin kadrosuna Ahu Türkpençe ve Emre Karayel’in de katıldığı da konuşulmakta. Uzun zamandır ekranlarda olmayan Ahu Türkpençe’nin yine dönmesi de dizinin sürprizi oldu.

Emre Karayel de son olarak Çarkıfelek’i sunmuş ancak 2018’den beri dizilerde yer almamıştı. İzmir’in ilçelerinde çekilecek olan Son Yaz adlı diziden gelen öneriyi kabul eden oyuncu ile beraber bir ad daha kadroya katıldı.

Tümörle, Alaçatı ve Seferihisar’da çekilecek olan dizinin kadrosuna Şebnem Dönmez’in de dahil olduğu yeniden gelen bilgiler arasında.

Gelen son bir bilgiyle dizinin kanalı da ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre Son Yaz dizisi Fox TV’de yayınlanacak.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu