Medya

Alp Navruz’dan sorun yok mesajı!

Alp Navruz ve Alina Boz’un başrolünde yer aldığı Elimi Bırakma dizisi geçtiğimiz hafta 52. bölümü ile TRT ekranlarındaydı. Yeni sezonla birlikte günü değişen ve pazardan salıya alınan dizinin başrolü Alp Navruz, önceki hafta tatsız bir olayla anılmıştı. Ünlü oyuncunun dizinin setinde çalışan genç bir kadınla kavga ettiği ve kadına hakaret ettiği iddia edilmişti. Hatta Alp Navruz’un çalışanın üzerine yürüdüğü ve araya ekibin diğer çalışanlarının girdiği de konuşulanlar arasındaydı. Elimi Bırakma dizi ekibinin Alp Navruz’a olay sonrası tepki gösterdiği de iddialar arasındaydı.

DİZİ EKİBİYLE FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI!

Setteb olay çıkardığı ve kadın çalışana hakaretler savurduğu iddiasıyla gündeme gelen Alp Navruz, konu hakkında bir açıklama yapmamıştı. Herkesi şoke eden iddia sonrası Navruz’dan konuşulanları yalanlar nitelikte paylaşımlar geldi. Yakışık oyuncu, önceki gün sosyal medya hesabından set ekibi ile çekildiği  fotoğrafları yayınladı. Elimi Bırakma’nın bir diğer başrolün Alina Boz’un da yer aldığı fotoğraflarda birçok set çalışanı yer aldı. Alp Navruz set ekibinden çalışanlarla çekildiği fotoğrafları yayınlayarak sorun yok mesajı vermiş oldu.

Alp Navruz, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye verdiği  röportajda 2 sezondur devam eden ve başrolünde yer aldığı Elimi Bırakma dizisi hakkında da konuştu. Elimi Bırakma’nın Yeşilçam filmleri tadında olduğunu söyleyen  Alp Navruz, dizide aile hayatı ve arkadaşlık ilişkilerinin önemini vurguladıklarını söyledi. Aşkın dokunmadan yaşanabileceğini kanıtladıklarını dile getiren ünlü oyuncu, yurtdışında da tanınan bir oyuncu olmasını da bir önceki dizisi Fazilet Hanım ve Kızları dizisi sebebiyle olduğunu söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu