Alp Navruz yine çok istedi yine yapamadı!

Takip Et:
Alp Navruz yine çok istedi yine yapamadı!
Alp Navruz yine çok istedi yine yapamadı!

Magazinn / Ayrıntı – Zümrüdüanka’nın Serhat’ı Alp Navruz, sevgilisi Ebru Şam ile İstanbul caddelerinde kameralara yakalandı. Ünlü oyuncu kısa 1-2 günlüğüne İstanbul’a geldiğini belirtti. Oyuncu, Kapadokya’da her şeyin hoş gittiğini açıkladı.

Zümrüdüanka dizi setinde koronavirüs noktasında bir kasvet olmadığını anlatan Alp Navruz, herkesin dikkatli davrandığını ifade etti. Oyuncu, “Temkinler alıyoruz.
Ambulansımız var, kesintisiz temkin halindeyiz. Rutin testlerimiz yapılıyor. Şu ana kadar kasvet yaşamadık. Zorunlu tedbirleri de alıyoruz. O surattan bir kasvet yaşamadan devam ederiz diye düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Pandemi ve dizi çekimleri sebebiyle tatil fırsatı tespit edemediğini anlatan oyuncu, çekimlerin de çok yoğun geçtiğine değindi. Alp Navruz, “Yazın tatil yapamadım süreçten dolayı. Biz Temmuz gibi başladığımız için zati tatil fırsatı da kalmadı.
Sonrasında da yeniden fazla ara veremeden Zümrüdüanka setinde yer almıştı.  Alp Navruz, takribî 3 yıldır tatile çok az zaman ayırmak gidişatında kaldı, genelde hep setlerde ve yoğun tempoda çalıştı. Oyuncu, pandemi sebebiyle bu yaz ayında da yeniden istediği gibi bir tatil yapamamanın kasvetini yaşadı.

Görüşme sırasında oyuncunun yanında sevgilisi de vardı… Kız dostu Ebru Şam ile ilişkisinin de şahane geçtiğini anlatan Alp Navruz, ilişkilerinde de her şeyin yolunda olduğunu açıkladı.