Medya

Alp Navruz seti birbirine kattı!

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Elimi Bırakma dizisinde genç oyuncu Alina Boz ile başrolü paylaşan Alp Navruz hakkında herkesi şoke eden bir iddia ortaya atıldı.

‘ALP NAVRUZ KADIN ÇALIŞANA HAKARETLER YAĞDIRIP, TEHDİT ETTİ’ İDDİASI

İddiaya göre; Alp Navruz, önceki gün çekilen sahneler sırasında sette olay çıkardı. Rejide çalışan bir kadınla tartışan ünlü oyuncu, daha sonra seti tert etti. Olay, rejide çalışan kadının Alp Navruz’a mikrofon takılacağını hatırlatması ile başladı. Tam olarak neye sinirlendiği anlaşılamayan Navruz, önce çalışana hakaret etti. Hakaret etmekle de yetinmeyen ünlü oyuncu daha sonra kadının üzerine yürüdü. Olay sette bulunan diğer çalışanların araya girmesiyle büyümeden yatıştırıldı. Ekibin Alp Navruz’a tepki göstermesinin ardından oyuncu, seti yarıda bırakarak oradan ayrıldı.

Arkadaşlar İyidir isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan Alp Navruz, dizinin 10 bölüm sürmesiyle beklediği çıkışı yakalayamamıştı. 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları ile adını duyurmayı başaran Alp Navruz, dizinin final yapmasının ardından Elimi Bırakma dizisinde başrolü kapmıştı. Daha önce böyle bir habere konu olamayan Alp Navruz, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Dizinin yapımcılığını üstlenen Üs Yapım da suskunluğunu koruyor.

Öte yandan Elimi Bırakma dizisinin pazar günü yayınlanması beklenen 52. bölümü yayınlanmadı. TRT yönetiminin diziyi salı gününe kaydırdığı öğrenildi. Böylelikle Elimi Bırakma; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın ve Azize gibi dizilere rakip olacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu