Magazin

Alp Navruz, gönlünü sosyetik güzele kaptırdı!

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı Sinan karakteri ile adını duyuran ve dizinin final yapmasının ardından TRT ekranlarında yer alan Elimi Bırakma dizisinde oynamaya başlayan Alp Navruz, kariyerinde sürekli olarak uzun soluklu dizilerde yer aldı. Oyunculuk adına emin adımlarla yürüyen ünlü oyuncunun bu zamana kadar birçok güzelle adı anılsa da Alp Navruz, kimseyle el ele görüntü verip ilişkiyi kabul etmedi.

AŞK İDDİALARINA AÇIKLAMA GELMEDİ

Alp Navruz’un şu sıralar sosyetik isim Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşadığı konuşuluyor. Bir süredir birlikte olan ikilinin aşklarını gözlerden uzak yaşamaya çalıştığı iddia edildi. Aşk dedikodularına Alp Navruz ve Aslışah Alkoçlar’dan henüz bir açıklama gelmedi.

En uzun soluklu ilişkisini Hakan Sabancı ile yaşayan Aslışah Alkoçlar, Sabancı’dan ayrıldıktan sonra “İlişkimiz evliliğe doğru gidiyor. Evlenmek için çok genciz, o yüzden ayrıldık.” açıklamasında bulunarak günlerce konuşulmuştu. Hakan Sabancı ile evlenmek istemediği için ayrılan Aslışah Alkoçlar   ayrıldıktan sonra bir süre basketbolcu Kerem Tunceri ile birlikte olmuştu. Tunceri’den ayrıldıktan sonra Altuğ Leblebici ile yeni bir aşka yelken açan sosyetik güzel, Leblebici ile yaklaşık bir yıl süren ilişkisini de geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı.

Aslışah Alkoçlar’ın adı son olarak Alp Navruz gibi oyuncu olan Can Yaman ile anılmıştı. İkili birkaç kez aynı mekanda eğlenirken görülmüş hatta yakınlaştıkları iddia edilmişti. Alkoçlar, Can Yaman ile aşk yaşadığı iddialarını yalanlamıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu