Alp Kırşan, Survivor’dan neden ayrıldığını açıkladı!

Uzun süre Survivor yarışmasının sunuculuğunu yapan Alp Kırşan, bu sezon neden olmadığını itiraf etti...

0
Survivor-Alp-Kırşan

2012 yılından itibaren Survivor’un sunuculuğunu yapan Alp Kırşan, bu yıl Şubat ayında start veren Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında yer almamıştı. Herkes tarafından neden Survivor’da yer almadığı merak edilen Alp Kırşan’dan beklenen açıklama geldi. Bu yıl Survivor’da sunuculuk yapmamasında en büyük payının dünyaya gelen 2. çocuğu olduğunu söyledi. Ünlü sunucu kariyerini seçmek yerine ailesini seçtiğini itiraf etti.

Alp Kırşan verdiği röportajda Survivor’dan neden ayrıldığı sorusuna, önceki yıl yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının sona ermesiyle ailesinin yanına döktükten sonra eşini ve çocuğunu çok özlediğinin farkına vardığını söyledi. Yeni sezon arasında ailesi ile aldığı karar sonucunda Survivor’un yeni sezon kadrosuna yer almayacağına karar verdiğini belirtti. Alp Kırşan, Aileye 2. bebeğin katılmasıyla ailesini yalnız bırakmak istemediğini söyledi. Kararını öz ağabeyi gibi olan Acun Ilıcalı ile paylaştıktan sonra Ilıcalı, Kırşan’ın kararını olumlu karşıladığını belirtti.

Şuan için yeniden Acun Medya ekibine katılamayacağının altını çizen Alp Kırşan, çocuklarının yaşlarının ilerlemesi ile yeniden teklif gelmesi durumunda Survivor ekibine dahil olabileceğini söyledi. Acun Ilıcalı ile karar sonrası hiç bir problem yaşamadığını söyleyen ünlü sunucu Ilıcalı’ya saygı duyduğunu ve hayatı boyunca öz ağabeyi gibi kalacağını söyledi. Acun Medya’dan ayrıldıktan sonra üzüldüğünü söyleyen Alp Kırşan, uzun süre birlikte çalıştığı arkadaşlarını özlediğini itiraf etti. Bir süre sonra teknik ekip ve yarışmacılar ile aile gibi olunduğunu söyleyen Alp Kırşan, kaybeden yarışmacılara her zaman üzüldüğünü belirtti. Alp Kırşan her şeye rağmen ailesinin yanında eşi ve çocuklarıyla mutlu olduğu için hayatından memnun olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here