Almeda Abazi: “Kocamı ne hale getirdin şampiyon!”

Yeni dizisi Şampiyon için boks tersleri alan Tolgahan Sayışman'ın çürük içinde kalan sırtını gören eşi Almeda Abazi, "Tamam boks dedik, dizi dedik, odur budur şudur dedik. Kabul! Ama bu ne?" diyerek tepkisini gösterdi...

Takip Et:

Oyuncu Tolgahan Sayışman, ‘Şampiyon’ isimli dizi ile ekranlara dönmek için gün sayıyor. Bölüm başı 65 bin lira alacağı konuşulan Sayışman, geçtiğimiz günlerde dizinin bir bölümünde 4 aylık oğlu Efehan ile birlikte yer almıştı. Doğar doğmaz setlere adım atan minik Efehan, dizide Tolgahan Sayışman’ın oğlu Güneş’in bebekliğini oynamıştı.

“KOCAMI NE HALE GETİRDİN!”

Şampiyon dizisinde Erdal Özyağcılar ile birlikte ekrana gelecek olan Tolgahan Sayışman, dizide bir boksörü canlandıracak. Bunun için bir yıldır ders aldığı öğrenilen Sayışmanın sırtı morluk ve çürükler içinde kaldı. Yakışıklı oyuncunun eşi Almeda Abazi ise Sayışman’ın durumunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi. Abazi, paylaşımına “Tamam boks dedik, dizi dedik, odur budur şudur dedik. Kabul! Ama bu ne? Kocamı ne hale getirdin Şampiyon!” notunu düştü.