Magazin

Alişan’dan Burak bebek itirafı!

Sahneye çıkmadan önce muhabirler ile bir sohbet edip röportaj veren ünlü şarkıcı, babalık hakkında konuştu. Burak bebeği ilk kez kucağına aldığında inanamadığını ve bir kaç gün kendine gelemediğini söyledi. Alişan, hastaneden eve gelene kadar bir çok duyguyu aynı anda yaşadığını ve baba olduğunu idrak edemediğini söyledi. İlk kez babalık duygusunu eve geldiğinde anladığını ifade etti. Burak bebeğin ağladığı zaman yanına koşarak gittiğini ve kucağına aldığı zaman sustuğunu itiraf eden Alişan, babalık duygusunun tarifsiz olduğunu söyledi.

Uzun bir süredir küs kaldıkları Demet Akalın ile ilgili sorulara da yanıt veren Alişan, yakın dostu ile barışmasına oğlu Burak bebeğin vesile olduğunu söyledi. Burak bebeğin doğumundan sonra karşılıklı olarak telefon ile bağlandıkları programda ilk kez seslerini duyan ikili, daha sonra bir araya geldiklerini söyledi. Alişan, Demet’in işlerinin yoğunluğundan dolayı bir haftadan fazla görüşmelerin ertelendiğini söyledi. Demet ile ilk buluşmada küslük olayının, defalarca değiştirilerek söylenen laflar olduğunu öğrendik dedi.

Eşi Buse Varol’un yeniden ekranlara döneceği müjdesini veren Alişan, Burak bebeğin hayatlarına girmesiyle eşinin oldukça çok yorulduğunu ve yetişemediği yerde kendisinin baktığını söyledi. Buse’nin aşırı yorgun düştüğü günler oluyor ve geceleri kalıp mamasını veriyorum, altığını temizliyor hatta bezini dahi değiştiriyorum dedi. Şuan için bakıcıya ihtiyaç duymadıklarını annelerin yardım ettiklerini söyleyen Alişan, ilerleyen aylarda bakıcının da geleceğinin altını çizdi. Burak bebeğin biraz büyümesinin ardından Buse Varol yeniden ekranlara dönecek dedi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu