Magazin

Alişan ve Demet yıllar sonra bir arada!

Yıllar önce yanlış anlaşılmalar dolayısıyla araları açılan iki sıkı dost Alişan ve Demet Akalın geçtiğimiz haftalarda bir televizyon programına bağlanıp yıllar sonra birbirlerinin seslerini duymuşlardı. İki isim ekran başında duygu dolu anlar yaşatmış ve göz yaşlarına hakim olamamıştı. Birbirlerine şarkı özlem gidermek için en kısa sürede bir araya gelip yemek yemek istediğini belirten Demet Akalın, Alişan’ın oğlu Burak bebeğin sünnetine gelmişti.

Yaklaşık 6 yıldır birbirleriyle küs olan ikili bugün bir araya gelerek sabah kahvaltısı yaptı. Buluşma Alişan’ın evinde gerçekleşti. Demet Akalın, Alişan ve eşi Buse Varol ile kahvaltı yaparken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü popçu bu paylaşımın altına ise “Günümüz Burak bebek ile başladı” yazarak, Alişan’ın oğlunu bir kez daha çok sevdiğini belirtti.

Kendilerini barıştıran televizyon programına telefon ile bağlanan Alişan, Demet Akalın ile buluşmalarını anlattı. Birlikte konuştuklarını ve kahvaltı yaptıklarını ifade eden Alişan, Demet’in oğlu Burak bebeği çok sevdiğini belirtti. Aynı keza Burak bebeğinde Demet Akalın’ı çok sevdiğine dikkat çeken Alişan, Demet’in getirdiği hediyeyi açıklamasa da elinin boş gelmediğini söyledi. Kuyumcudan alınan bir hediye ile gelmiş diyerek kendisine teşekkür eden Alişan, Program sunucularına esprili bir şekilde 40 yılda ilk kez bir işe yaradınız diyerek kahkahalara sebep oldu.

Alişan’a oğlu Burak için 150 bin liralık takı takıldığı iddialarına ise gelen takıların bedellerini ve ne olduklarını söylemek yanlış olur bize yakışmaz dedi. Bu zamana kadar herkesin özel günlerine elinin boş gitmediğini ve onlarında aynı şekilde bu özel günlerinden ellerinin boş gelmediğini söyleyerek herkese teşekkür etti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu