Magazin

Alişan ve Demet Akalın’ın 6 yıllık küslüğü son buldu!

6 yıl önce ortaya atılan dedikodular yüzüne çok samimi olan iki dost Demet Akalın ve Alişan’ın atışarak birbirlerine hakaret dolu sözler söylemesiyle uzun süre konuşulan bir küslüğe imza atmışlardı. Geçen 6 yıl boyunca her fırsatta birbirini eleştiren Demet Akalın ve Alişan’ın küslüğü sona erdi.

Demet Akalın ve Alişan, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. İki isim telefon ile canlı yayına bağlayarak uzun bir sürenin ardından bir birlerinin sesini duyması ile gözyaşlarını tutamadı. Program sunucuları Alişan’ın geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bebeği Burak’ın doğum videosunu beğenen Demet Akalın ile yıllardır küs olan Alişan’ın arasındaki buzları eritmek için iki isimi canlı yayına davet etti. Canlı yayında uzun bir sürenin ardından ilk kez seslerini duyan ikili duygu dolu anlar yaşadı. Hem Demet Akalın hem de Alişan konuşmaların ardından göz yaşlarını tutamadı.

Uzun süredir küs olan ikilinin barışmasına vesile olan şey ise Alişan’ın yeni doğan bebeği Burak bebek oldu. Akalın canlı yayında sözlerine Alişan’a kızı Hira’nın doğumuna gelmediği için kendisine isyan ederek eğer doğumuma gelseydin bu küslüğün o an biteceğini söyledi. Akalın doğuma girmeden önce eşinin babasına ise Alişan eğer gelirse ne olur onu içeri al dediğini söyledi. Hira’nın doğumunun ardından hayatının büyük ölçüde değiştiğini söyleyen Akalın, verdiği röportajlarda arası sıra Alişan’a göndermeler yaptığını itiraf etti. Alişan’ın oğlu Burak bebeğin ise çok güzel bir bebek olduğunu söyleyen Akalın, Burak bebeğin göz yaşlarına kurban olurum dedi.

Demet Akalın’ın bu sözlerinin ardından Alişan ise Demet Akalın’ın doğumuna gelip gelmemek arasında çok büyük bir ikileme girdiğini ve kafasında bir çok soru işareti kaldığını söyledi. Olayların sıcağı sıcağına nasıl tepki vereceğini bilmediği için doğuma katılmadığını söyleyen Alişan, küslüğün bittiğini ve Demet Akalın ile en kısa zamanda baş başa görüşme yapmak istediğini belirtti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu