Ali Sürmeli’nin sağlık durumu hakkında son açıklama!

Takip Et:
Ali Sürmeli’nin sağlık durumu hakkında son açıklama!
Ali Sürmeli’nin sağlık durumu hakkında son açıklama!

atv ekranında yayınlanmakta olan Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geçen sezon katılan ve Kimsesiz Doğan karakteri ile noktaya değinen Ali Sürmeli, dizinin çekimlerinin başladığı 6. sezonun ilk günlerinde yaşadığı rahatsızlık sebebiyle sağlık kurumunda rehabilitasyon altına alındı.

Rehabilitasyonuna yoğun bakım servisinde devam edilen ünlü oyuncunun genel vaziyetinin iyi olduğu şuurunun da açık olduğu sağlık kurumu tarafından açıklandı.

Acıbadem Kadıköy Hastanesi acil servisine, 27 Eylül Pazar günü kusma ve hıçkırık şikayetiyle müracaat eten oyuncu Ali Sürmeli, yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması sebebiyle operasyona alındı.
Dr. Ferda Çağavi, şunları açıkladı: “Hastamız 27 Eylül Pazar günü, kusma ve hıçkırık şikayetiyle sağlık kurumumuzun acil servisine müracaat etti. Yaptığımız muayenelerinde beynin sağ ön tarafında yüksek tansiyona bağlı kanama bulundu ve aynı gün operasyona alındı. Operasyon sonrası yoğun bakım servisinde takip ve rehabilitasyonuna devam ediliyor. Şu anda genel gidişatı iyi ve şuuru açıktır, felç geçirmemiştir. Kendisine acil şifalar diliyoruz.”

.