Ali Kırca: “İşte Bu Yüzden Sosyal Medyada Yokum”

Takip Et:
Ali Kırca: “İşte Bu Yüzden Sosyal Medyada Yokum”
Ali Kırca: “İşte Bu Yüzden Sosyal Medyada Yokum”

Ünlü televizyoncu Ali Kırca’nın bugün kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumduğu haberi gündeme bomba gibi düştü. Twitter’da can verdiği iddia edilerek dağılan rivayet üzerine akılda haberciye erişmek isteyen meslektaşları iddialar hakkında bilgi verdi. Ayrıntılar Haberimizde..

Ali Kırca: “İşte Bu Surattan Sosyal Medyada Yokum”

Posta yazarı ünlü gazeteci Murat Çelik, Ali Kırca’nın ölüm ettiği doğrultusunda dağılan haberlere yönelik yaptığı açıklamada akılda haberci ve sunucunun “Yazılanları duydum, işte bu surattan sosyal medyada yokum”ifade ettiği aktardı.

Ali Kırca: “Torun Beğeniyorum”

Sosyal medyada süratle dağılan iddiaların sonrasında bir açıklama yapma gereği dinleyen Posta köşe yazarı ve gazeteci Murat Çelik, akılda televizyoncuya eriştiğini ve konuştuğunu dağılan haberlerin doğruyu yansıtmadığını ileterek, Ali Kırca’nın “Torun beğeniyorum” diye açıklayarak “Yazılanları duydum, işte bu surattan sosyal medyada yokum” dediği ifadesini hayranları için paylaştı.

Gazeteci Murat Çelik’in Twitter hesabındaki son paylaşımı ise şu biçimde;

“Hayır.
Gayet sevinçli. “Torun hoşlanıyorum” dedi sesindeki ‘taze dede’ keyfi tonuyla 🙂 “Yazılanları duydum, işte bu surattan sosyal medyada yokum” diye de ilave etti.”

Öteki yandan,  Akşam Gazetesi ünkü köşe yazarı Gürkan Hacır, sosyal medya etrafı üzerinde çok kısa müddette dağılan “Ali Kırca can verdi” söylentisinin tamamen reel dışı olduğunu açıklayarak,  Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, “Akılda Televizyoncu Ali Kırca’nın can verdiğine ait haberler doğru değil” ifadelerini kullanarak reddetti..