Ali için hazırlıklar tamam!

Baba olmak için gün sayan İbrahim Çelikkol, bu ay içinde doğacak olan oğlu Ali için alışverişe çıktı...

Takip Et:

İlerleyen günlerde Demet Özdemir’le başrolü paylaştığı Evim dizisi ile ekranlarda olacak olan İbrahim Çelikkol bir yandan yeni dizi bir yandan da babalık heyecanı yaşıyor. 2 yıl önce mimar Mihre Mutlu ile Samsun’da sessiz sedasız evlenen ünlü oyuncu, bu ay içinde oğlunu kucağına alacak. Doğacak bebeklerine Ali ismini veren çift, önceki günlerde bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmişti. İbrahim Çelikkol, eşi ile birlikte olan fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamıştı. Karnı burnunda objektif karşısına geçen Mihre Mutlu ve İbrahim Çelikkol’un, aile albümlerinde bulunması için çekilen fotoğrafları büyük ilgi görmüştü.

İBRAHİM’İN BABALIK HEYECANI!

Babalık için gün sayan İbrahim Çelikkol, önceki gün Nişantaşı sokaklarındaydı. Gri beresi ve kırmızı eşofmanı ile farklı tarzını konuşturan İbrahim Çelikkol, ayaküstü magazin muhabirleriyle sohbet etti. Hamileliğin son çeyreğinde olan eşi Mihre Mutlu’yu evde bırakan ünlü oyuncu doğacak oğlu Ali için son hazırlıkları tamamlamak için alışverişe çıktığını söyledi. Baba olacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Çelikkol, alışverişini yaptıktan sonra Nişantaşı’ndan ayrıldı.

Özel hayatı evliliğini gözlerden uzak yaşamaya çalışan ünlülerden biri olan İbrahim Çelikkol’un, evliliği bile nikahtan günler sonra ortaya çıkmıştı. Mihre Mutlu ile 2 yıldır güzel giden bir evliliği olan ünlü oyuncu, eşi ile birlikte basının karşısına çıkmaya başlasa da halen Mihre Hanım’la birlikte röportaj vermiyor. Çelikkol’un eşi Mihre Mutlu da kameralarda uzak durmayı tercih ediyor.