Magazin

ALİ AĞAOĞLU’NUN GİZEMLİ SEVGİLİSİ KİM ÇIKTI?..

Yeni Asır'dan Kahraman Durak'ın haberine göre kendinden yaşça küçük sevgilileri ile magazin gündemindeki yerini korumayı başaran ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da birlikte görüntülendiği sarışın güzelin İzmir Seferihisarlı olduğu ortaya çıktı.

Ali Ağaoğlu, Bebek'te bir mekanda eğlenirken, genç sevgilisi kendisine eşlik etmiş ve masada şampanyalar patlatmıştı. Ağaoğlu'nun genç sevgilisinin kendisinden 39 yaş küçük balerin Duygu Su Gülpınar olduğu ortaya çıktı.

Boğaz'a karşı jakuzi keyfi

23 yaşındaki genç balerin ile yeni bir aşka yelken açan Ağaoğlu'nun sevgilisini, Boğaz'daki villasında ağırladığı fotoğraflar da ortaya çıktı. Gülpınar ve Ağaoğlu birlikte havuz başında, Gülpınar'ın da bahçedeki jakuzide pozlar paylaşması dikkat çekti.

Öte yandan genç balerinin sosyal medyadaki paylaşımında, Ali Ağaoğlu ile fotoğrafının altında yer alan 'I Choose To Happy' (Benim Mutlu Tercihim) yazısı dikkat çekti. Sevgilileri ile sık sık gündeme gelen Ali Ağaoğlu geçtiğimiz yıl da 24 yaşındaki İzmirli Hazal Mesudiyeli ile aşk yaşamıştı.
 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı