Aleyna Tilki’nin kendini bikinilerle kanıtlama telaşı!

Yaz başında bir hayranı tarafından görüntülenen Aleyna Tilki, kilolu halleri ile dikkat çekmişti. Diyet yapmaya başlayan genç popçu, havuz başında bikinili poz verdi...

Aleyna Tilki, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte soluğu Bodrum’da almıştı. Tilki hem hayranları hem de magazinciler tarafından çekilen fotoğraflarında kilolu haliyle dikkat çekmişti. Bu halinin sosyal medyada yayılmasının ardından gündem olan Aleyna, sonrasında Instagram hesabından paylaştığı pozda photoshop yapınca bir kez daha sosyal medyanın diline düşmüştü.

Kilolu fotoğraflarını eleştirenlere “Boyumuz uzun, yanımızdakiler biraz küçük çıkıyor diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye özgü has ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim.” cevabını veren 19 yaşındaki popçu, sonrasında diyet yapmaya başladı. Kilo veren Tilki, şu sıralarda bikinili hallerini paylaşmaya doyamıyor. Zayıfladığını gözler önüne sermeye çalışan Aleyna, sarı bikinisiyle havuz başında yeni pozlar verdi.

İşte o görüntüler…