Magazin

Aleyna yine gündeme oturdu!

Aleyna Tilki şüphesiz son dönemin en çok adından söz ettiren popçularından. 15-16 yaşlarında şöhretle tanışan ve şu an 19 yaşında olan Aleyna Tilki, birbirinden ilginç paylaşımları ve açıklamalarıyla sürekli olarak magazin gündemine gelmeyi başarıyor. 2.5 milyon takipçili hesabından yayınladığı fotoğraflar ve gönderilere düştüğü sıra dışı yazıları ile zaman zaman beyin yakan Tilki, ünlüler arasında son yıllarda popüler olan Cadılar Bayramını kendince kutladı.

CADILAR BAYRAMI’NDA KENDİSİ OLDU

Cadılar Bayramı için özel bir kostüm hazırlayan genç popçunun kimin kılığına girdiği anlaşılamasa da oldukça cesur kıyafeti ve pozları sosyal medya gündeminde yer buldu. Cadılar Bayramı’nı diğer ünlü isimlerin aksine evde geçiren Tilki, kendi partisini kendi yaptı. Kırmızı bir peruk takan Aleyna, kırmızı büstiyeri ve ekoseli mini eteği ile ilgi odağı oldu. Ünlü şarkıcı, kırmızı ayakkabılarını ise file çoraplarla tamamladı.

Aleyna, takipçilerinin kafasının karışacağını baştan tahmin etmiş olacak ki Cadılar Bayramı için kendi kılığına girdiğini paylaşımına not düştü. Evde annesi Havva Özel ve kardeşi Ayça Tilki ile birlikte kendi deyimiyle ruhları bekleyen genç şarkıcının kardeşi Ayça ise ablası gibi mor peruk taktı. Aleyna ve ailesi mumlarla loş hale getirdikleri evlerinin salonunda Cadılar Bayramı kutladı.

Birkaç ay önce Amerika’da üniversite okuyacağını ve müzik çalışmalarını da burada devam ettireceğini söyleyen Aleyna Tilki, sık sık Türkiye’ye geliyor. Tilki, son olarak sevgilisi olduğu iddia edilen Kadir Güneş’in ablası modacı Gülnur Güneş’in düğününe katılmak için İstanbul’daydı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu