Aleyna Tilki’yi istemediler!

Yeni nesil popçular arasında adından en çok söz ettirenlerden biri olan Aleyna Tilki, bu kez tatsız bir habere konu oldu. Ünlü şarkıcının Kahramanmaraş'ta vereceği konser iptal edildi...

Takip Et:

‘Yetenek Sizsiniz’ isimli yarışma ile adını duyuran Aleyna Tilki, aranjör Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla büyük bir çıkış yakalamıştı. 16 yaşında sahnelere adım atan Tilki, 18 yaşına kadar alkollü mekanlarda sahne alamamasıyla gündeme gelmişti. Her geçen gün ününe ün katan Aleyna, önceki gün büyük bir şok yaşadı.

‘ALEYNA ŞEHRİMİZDE SAHNEYE ÇIKMASIN’ PROTESTOSU

26 Eylül’de Kahramanmaraş’ta bulunan Sütçü İmam Üniversitesi’nde konser verecek olan Tilki’nin konserinin duyurulmaya başlamasının ardından Kahramanmaraş’ta genç popçunun aleyhinde bir kampanya yürütülmeye başladı. Tilki’nin şehirlerinde konser vermesini istemeyen kişilerin protestosu karşılık buldu ve ünlü şarkıcının konseri iptal oldu. Üniversite yönetimi yaptığı açıklamada konserin iptal edildiğini duyurdu.  Halkın, genç popçunun yaz boyu bikini ile poz vermesi ve cesur paylaşımları yüzünden Aleyna’yı istemediği öne sürüldü.

BİKİNİLİ POZLARIYLA KENDİNİ KANITLAMAYA ÇALIŞTI

Sosyal medyada paylaştığı pozları ve birbirinden ilginç açıklamalarıyla sürekli olarak magazin gündemine gelmeyi başaran Aleyna, yazın başlarında kilolu halleriyle görüntülenmiş ve sıkı bir diyetle kilo vermişti. Adeta zayıfladığını kanıtlamaya çalışan genç şarkıcı sık sık bikinili paylaşımlar yapmıştı. Tilki’nin bazı fotoğraflarda ise photoshop yaptığı ortaya çıkmıştı.