Aleyna Tilki’nin etrafında etten duvar örüldü!

Türk pop müziğinin yeni jenerasyonunda en çok konuşulan isimlerden biri olan Aleyna Tilki, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıktı. Genç popçunun etrafında korumaları etten duvar ördü...

0

Yaptığı sosyal medya paylaşımları ve imza attığı birbirinden ilginç açıklamaları ile sürekli magazin gündeminde olmayı başaran Aleyna Tilki, yaz başından beri alıp verdiği kilolar ve bikinili halleri ile haberlere konu oluyor. Yaz boyunca Ege kıyılarında boy gösteren Tilki, sezonun başında kilolu halleri ile görüntülenmiş ve daha sonra gelen ağır eleştirileri dikkate alarak sıkı bir diyetle kilo vermişti.

ALEYNA’NIN YANINDA KUŞ UÇURTMADILAR

Son olarak biletli verdiği konserlere talep olmadığı için konserlerin iptal edildiği iddiası ile konuşulan Tilki, önceki akşam Kıbrıs’taydı. Bir otelde sahneye çıkan ünlü şarkıcıyı konser vereceği alana gidene kadar ve sahnesi boyunca koruma ordusu takip etmesi dikkat çekti. Korumalar, Tilki ve hayranları arasında adeta etten dubar ördü. Aleyna’nın yanında kuş uçurtmayan koruma ordusu, hayranlarının ünlü popçu ile fotoğraf çekilmesine de engel oldu.

Konser alanının ön saflarını Tilki’nin küçük hayranlarının doldurduğu görüldü. Aleyna, sahnede dikkat çekici danslarını yapmayı da ihmal etmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here