Aleyna Tilki’nin 40 bin liralık kombini!

Ünlü modacı Gülnur Güneş'in düğüne katılan Aleyna Tilki, ilk önce kıyafetiyle daha sonra kombini için ödediği miktarla olay oldu...

Takip Et:

Ünlü modacı Gülnur Güneş önceki gün düzenlenen düğünle hayatını iş insanı Yiğit Doğan Çelik ile birleştirdi. Geceye adeta ünlü isimler akın etti. İş ve sanat dünyasından birçok isim gerçekleşen görkemli düğünde buluştu. Düğünün sahnesi ise yıldızlar geçidi gibiydi. Ebru Gündeş’in sahne aldığı Gülnur Güneş’in düğününde sahneye Tarkan da çıktı. Ebru Gündeş ve Tarkan’ın düet yapması ise düğüne damga vuran detay oldu. Düğüne eşi Pınar Tevetoğlu ile katılan Tarkan’ın sahne kıyafetlerini tasarlayan modacısı Gülnur Güneş’in eşi Yiğit Doğan Çelik’e göbek attırmaya çalışması misafirleri güldürdü.

KADİR GÜNEŞ’LE BİR ARADA GÖRÜNTÜ VERMEDİ

Düğüne katılanlar arasında Gülnur Güneş’in kardeşi Kadir Güneş ile aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki’ydi. Bir süre önce eğitimi için Amerika’ya giden ünlü popçu, kısa süre sonra döndü. Düğünün en iddialı kıyafetlerinden birini taşıyan Aleyna, derin göğüs ve sırt dekoltesi ile dikkat çekti. Ünlü şarkıcının Versace elbisesinin 35 bin lira olduğu öğrenildi. Aleyna’nın yüksek topuklu ayakkabıları ise Gucci marka ve 5 bin liraydı. Böylelikle genç popçu, bir düğün için 40 bin lira harcamış oldu. Göz alıcı kıyafeti ile ilgi odağı olan Tilki’nin düğüne katılanlar arasında olan Şeyma Subaşı ile dansı ise sosyal medyada çok konuşuldu.

Aleyna Tilki, adının aşk dedikodularına karıştığı Kadir Güneş ile ise birlikte görüntü vermedi. Kadir Güneş adı daha önce Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile anılmıştı. Aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin bir mekanda kavga ederek ayrıldığı iddia edilmişti.