Magazin

Aleyna Tilki’den ilginç istek!

Koronavirüs salgını sebebiyle evinde olan ve 20 yaş altının sokağa çıkmasının yasaklanması ile birlikte yasak kapsamında olan Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara devam ediyor. Her daim ilginç açıklamaları ve pozları ile gündemde olmayı başaran Aleyna, bu kez “Keşke arkadaş satan bir yer olsa. Oradan arkadaş alsak” diye bir paylaşım yaptı. Birçok kullanıcı, Tilki‘nin bu sözlerini espriler yaparak tiye alırken, bazıları da “Parayla her şeyi alamazsın” diyerek genç şarkıcıyı eleştirdi.

Öte yandan bu zamana kadar Gülnur Güneş‘in kardeşi Kadir Güneş ile ilişkisi hakkında hiçbir yorum yapmayan Aleyna‘nın karantina günlerinde sevgilisinden ayrıldığı öğrenilmişti.  Aleyna Tilki ve Kadir Güneş, ilk kez Gülnur Güneş‘in düğününde görüntülenmişti. Kadir Güneş adı daha önce Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile anılmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu