Aleyna Tilki’den Amerika’da hızlı başlangıç!

Amerika'da aylık kirası 14 bin dolar olan bir ev kiralayan Aleyna Tilki, annesi Havva Tilki'nin uyarılarını dikkate almadı...

Üniversite eğitimi ve müzik çalışmaları için bir süre Amerika’da yaşayacak olan Aleyna Tilki, dünyaca ünlü yıldızların evlerinin yer aldığı Hollywood Hills’ten bir ev kiraladı. Yeni evi için aylık 14 bin dolar (yaklaşık 81 bin lira) kira ödeyecek olan genç popçu, evin dekorasyonunu da kendi zevkine göre yapacak. Amerika’da DJ Diplo ile tanışan ve müzik çalışmalarına başlayan ünlü şarkıcı, Diplo’ya yakın olmak için tercihini Hollywood Hills’ten yana kullandı.

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLARA KOMŞU OLDU

Aleyna Tilki’nin Sharon Stone, Salma Hayek, Keanu Reeves, Kevin Costner ve Ben Affleck’in gibi dünya starlarının evlerinin bulunduğu bölgede ev tutmasına ünlü popçunun annesi Havva Özel karşı çıktı. 82 bin liralık ev kirasını fazla bulan özel, kızını uyarsa da başarılı olamadı. Aleyna, annesini dinlemeyerek yeni evine yerleşti. Genç popçunun evinin bulunduğu bölgede evlerin değeri ise 10 milyon lira.

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Gülnur Güneş’in düğünü için Türkiye’ye gelmişti. Düğünde giydiği göğüs ve bel dekolteli elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, Vercace elbisesi için 35 bin lira, Gucci 5 bin lira harcamıştı. Şeyma Subaşı ile dans ettiği videosu ile sosyal medyada çok konuşulan Aleyna, bir süredir aşk yaşadığı konuşulan Kadir Güneş ile de ilk birlikte görüntülenmişti. Çiftin dans ettiği anların videosu sosyal medyada yayınlanmıştı. Gülnur Güneş’in kardeşi olan Kadir Güneş, Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile olan ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamıştı.